فروش اینترنتی

پرژکتور تایگر

پرژکتور تایگر

چراغ مه شکن خودرو یا پرژکتور از اجزای روشنایی برای ایمنی خودرو می باشد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که روشنایی مستقیم به سطح و لبه های جاده اضافه کنند. چراغ های مه شکن ماشین در زمان دید ضعیف ناشی از نزولات جوی مانند باران، برف، مه و یا شن بسیار حائز اهمیت می باشند.

مه شکن ها هم برای جلو هم برای عقب خودرو استفاده می شوند. رنگ مه شکن های جلو غالبا سفید هستند و اگرچه به رنگهای زرد و آبی هم ساخته می شوند. مه شکن عقب نیز اکثرا قرمز و گاها به رنگ سبز وجود دارد.

هدف کلی مه شکن جلو، نشان دادن لبه های جاده و خطوط آن، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و دید بهتر هنگام پیچ های ناگهانی جاده است. مه شکن عقب نیز برای هشدار به رانندگان پشت سر و آگاه ساختن آنها از حضور خودرو در شرایط دید ضعیف، استفاده می گردد.

در بسیاری از مواقع مردم از یافتن هدف کاربرد چراغ جلو و مه شکن دچار سردرگمی می شوند. تصور این بود که مه شکن ها حتما رنگ نور زرد دارند و یا نور چراغ جلو حتما باید سفید باشد، در حالی که رنگ هر کدام از این دو می تواند متفاوت باشد و صرفا دلیلی بر نوع استفاده آنها نیست.

قانون بزرگراه ها در مورد استفاده از مه شکن

تنها زمانی اجازه‎‌ی استفاده از چراغ های مه شکن را پیدا می کنید که شریط دید کاهش قابل توجهی داشته باشد.

شما تنها زمانی اجازه‎‌ی استفاده از چراغ های مه شکن را پیدا می کنید که شریط دید کاهش قابل توجهی داشته باشد، به عبارتی دیگر راننده نتواند تا ۱۰۰ متر جلوی خود را مشاهده کند. همچنین پس از بهبود شرایط دید خاموش کردن این چراغ ها الزامی است.

در خیابان هایی که سرعت مجاز ۵۰ کیلومتر بر ساعت است چراغ های روشنایی با فاصله‎‌ی ۱۸۳ متری از یکدیگر نصب شده اند، این مسئله میتواند به عوان یک راه حل مناسب برای رانندگان استفاده شود، به طور مثال اگر می توانید چراغ های خیابان بعدی را مشاهده نمایید نیازی به استفاده از مه شکن ندارید اما اگر شرایط جوی به گونه ای است که دید کافی وجود ندارد باید از چراغ مه شکن استفاده نمود.

با وجود اینکه چراغ های مه شکن برای دید بهتر طراحی شده اما رانندگان باید جانب احتیاط را نیز راعایت کنند، اگر شرایط جوی بیش از حد نامساعد است احتمال اینکه مسیر نیز لغزنده باشد وجود دارد، بنابراین بهتر است که رانندگان سرعت خود را کاهش داده و فاصله خود را با خودروی روبرویی حفظ نمایند تا در شرایط اضطراری بتوانند خودرو را کنترل کنند.

پرژکتور تایگر

این مه شکن جلو با داشتن چراغ دیلایت در طول روز زیبایی و با داشتن لنز با کیفیت در طول شب نوردهی فوق العاده ای دارد. پرژکتور تایگر بر روی مه شکن جلوی پژو ۲۰۷ رنو L90 رنو مگان رنو کپچر رنو ساندرو رنو داستر  و … قابل نصب است. هر سمت مه شکن تایگر مجهز به ۳ عدد چیپ از بروزترین و با کیفیت ترین انواع Light source بوده که جلوی آنها ۳ عدد لنز قرار گرفته و ترکیب این دو نور با کیفیتی تولید می کند که کف جاده را برای شما روشن کرده و مکمل خوبی برای نور چراغ جلو خواهد بود.

پرژکتور

امکانات پرژکتور تایگر

برای دی لایت آن می توانید به صورت جداگانه به داخل کابین سیم کشی کرده و کلید مخصوص برای آن بگذارید در غیر این صورت آن را به برق چراغ کوچک متصل نمایید.

تایگر    پرژکتور     پرژکتور

تایگر یک پروژکتور بسیار حرفه ای می باشد که از نوردهی آن قطعا لذت خواهید برد این محصول مجهز به با کیفیت ترین انواع لنز و LED می باشد که ترکیب حرفه ای و طراحی مهندسی دقیق ، آن را تبدیل به یک مه شکن بی رقیب می کند که هیچ نوعی از انواع زنون و یا هدلایت و لامپ های هالوژن توان رقابت با نوردهی این پروژکتور را ندارند.

سایر مشخصات پروژکتور تایگر:

  • نصب فابریکی و کاملا ضد آب
  • ولتاژ :12 ولت
  • دارای دیلایت حلقه ای
  • بسته 2 عددی
  • رنگ: سفید، زرد، آبی، قرمز
  • مصرف برق کم و درنتیجه تولید حرارت بسیار کمتر
  • قابل نصب روی ماشین های کوییک ساینا ال90 پژو 207 رنو ساندرو رنو داستر تویوتا کمری رنو کپچر سوزوکی ویتارا آریسان رنو مگان

پرژکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *