مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهتر از خدمات سایت جیب کالا به دقت بخوانید
ورود کاربران به وب‏‌سایت جیب کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط جیب کالا به این معناست که شما از تمام قوانین ما آگاه بوده و آنها را قبول دارید. توجه کنید که ثبت سفارش هر محصولی در هر زمانی به منزله قبول شرایط و قوانین سایت جیب کالا میباشد.
1- فروشگاه اینترنتی جیب کالا و مشتریانش تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک میباشند.
2- کاربر موظف است قبل از هر خرید این صفحه را مطالعه کند .
3- خریدار بعد از ثبت نام و درج اطلاعات خود نظیر آدرس ایمیل ، شماره تماس و … در پنل کاربری سایت ، موافقت خود را برای برقراری ارتباط از طریق راه های ثبت شده را به جیب کالا اعلام کرده بعد ، از آن راه های ارتباطی برای تماس با مشتری استفاده میگردد
4- اطلاعات شخصی شما توسط جیب کالا در حد امکانات سایت کاملا مورد محافظت قرار می‌گیرد
5- کاربران سایت جیب کالا مسئولیت نگهداری از اطلاعت شخصی و رمز ورود به سایت و اطلاعات حساب خود را دارند و هرگونه کوتاهی در این امر ( ضعیف بودن رمز عبور و یا ارائه اطلاعات حساب به دیگران و … ) در این زمینه به عهده‌ی خود کاربر میباشد.
6- خرید افراد زیر ۱۸ سال فقط با رضایت خانواده و سرپرست قانونی مجاز میباشد. در صورت سفارش افراد زیر ۱۸سال ، جیب کالا حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می‌داند.
7- سفارش‌هایی‌ که قبل از ساعت ۱۳ روزهای شنبه تا پنجشنبه همان روز پردازش میشوند. سفارش های بعد از ساعت ۱۳ روز بعد و سفارش های ثبت شده در روزهای تعطیل، اولین روز کاری بعد از آن پردازش میشوند. کالا یا کالاهای ثبت شده در سفارش مشتری ، بعد از پردازش، در صورتی که در انبار جیب کالا موجود یا امکان تهیه ی سریع آن باشد ظرف ۲ الی ۳ روز کاری بسته بندی و برای ارسال آماده می‌شوند و پس از ارسال به مشتری اطلاع داده میشود.
8- به دلیل وجود مشکلات انبارداری و سخت بودن هماهنگی انبار و سایت ، موجود بودن کالا در سایت به منزله‌ی موجود بودن همان کالا در انبار نیست و امکان اتمام موجودی میباشد. در صورت موجود نبودن کالا در انبار جیب کالا ، ظرف ۴۸ ساعت وجه پرداختی به حساب مشتری بازگردانده می‌شود.
9- در صورت نوسان شدید قیمت کالای سفارش داده شده توسط مشتری ، جیب کالا حق کنسل کردن سفارش را برای خود محفوظ میداند و مشتری هنگام خرید از این شرایط مطلع است. اگر این حالت پیش بیاید وجه در اسرع وقت به حساب مشتری باز گردانده خواهد شد.
10- خسارت احتمالی ناشی از هرگونه اشتباه در اعلام آدرس و اطلاعات تماس به جیب کالا و عدم حضور گیرنده به همراه کارت شناسایی هنگام تحویل مرسوله به آدرس اعلام شده، به عهده‌ی خریدار است.
11- در مورد کالاهای الکترونیکی در صورد وجود هرگونه ایراد در عملکرد آن، جیب کالا هیچ مسئولیتی در قبال آن محصول ندارد و از باز پس گیری آن امتناع خواهد نمود.
12- تمامی محصولات قبل از ارسال بصورت کامل از نظر آسیب و شکستکی توسط پرسنل جیب کالا چک می شوند و تا حد امکان به بهترین وجه بسته بندی خواهد شده تا سالم بدست مشتریان برسد ، با توجه به این نکته چنانچه در مسیر تحویل به مشتری بدلیل بی دقتی شرکت های کالارسان، اجناس دچار آسیب گردد ، امکان تعویض یا عودت مبلغ وجود ندارد و مسئولیت آن با خریدار می باشد
13- اگر خطای ارسال اشتباه محصول از طرف جیب کالا رخ بدهد ، با هزینه خودش اجناس را پس گرفته و سفارش صحیح را جایگزین خواهد کرد
در جیب کالا به دلیل فروش بالا اجناس مدت زیادی باقی نمی مانند و در حال شارژ مداوم بوده و خرید ها از اجناس کارشناسی شده و مدت دار است اما چنانچه به هر دلیل جنس تاریخ گذشته به دست شما برسد جیب کالااجناس مذکور را پس خواهد گرفت