لوازم آرایش

دلیل داشتن پوست بسیار خوب

پوست عالی

مطمئنا فیلم ها و سریال های کره ای زیادی را در تلویزیون مشاهده کرده اید، حتماً خانم ها هنگام مشاهده این فیلم ها این سوال برایشان پیش می آید که “چطور این زن ها پوستی بسیار عالی و زیبایی دارند؟

  • کره ای ها همیشه به یک متخصص پوست مراجعه می کنند. در کره دکتر پوست ارزان و در دسترس است در نتیجه به راحتی جوش های خود را درمان می کنند. پس جوش بی جوش!
  • کره ای ها هر روز و به صورت مداوم، حتی در یک روز ابری و بارانی، ضد آفتاب استفاده می کنند. کره ای ها فکر می کنند که ضد آفتاب به آن ها کمک می کند پوستشان سفیدتر شود. این امر به جلوگیری از آسیب پوستی، تیره شدن جای زخم آکنه و غیره کمک می کند.
  • کره ای ها از محصولات مراقبتی پوستی زیادی استفاده می کنند. آن ها پوست خود را با دو پاک کننده مختلف شست و شو می دهند سپس لوسیون را بعد از آن اعمال می کنند. آن ها هم چنین از موارد زیادی مانند لوسین، ماسک و سایر محصولات مراقبتی و بهداشتی پوست استفاده می کنند. اگر به بازیگران آن ها نگاه کنید خواهید دید که پوستی بسیار زیبا دارند و آن هم به خاطر استفاده از محصولاتی چون  کوشن در جیب کالا است. این محصول هر عیبی را کاملاً می پوشاند، بدون هیچ لکی.

کوشن Cushion یا پنکک مایع نوعی پنکک بوده که به‌صورت مایع درآمده و با استفاده از پد آرایشی روی صورت استفاده می‌شود. علاوه بر این کوشن نوعی زیرساز آرایشی بوده که حاوی BB کرم و CC کرم می‌باشد؛ BB کرم مخفف Beauty Base (پایه زیبایی) و CC کرم مخفف Color Correcting (اصلاح رنگ) می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های کوشن می‌توان به این مورد اشاره کرد که معمولاً حاوی پرایمر، ضد آفتاب و مرطوب‌کننده می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از تنها یک کوشن در زمان خود صرفه‌جویی نمایید و حرفه‌ای آرایش کنید.

طرز استفاده از کوشن

برای استفاده از کوشن در اولین قدم باید پد را به مقداری کوشن آغشته نموده، با حرکت ضربه‌ای روی پیشانی، بینی، گونه‌ها و چانه بزنید. بهتر است تا زمانی که به پوشش دلخواه برسید این کار را تکرار کنید و بعد به آرامی تمام نواحی صورت را یکدست و یکنواخت با یکدیگر ترکیب نمایید. سپس با استفاده از لوازم آرایش دیگر آرایش‌تان را تکمیل نمایید.

طرز استفاده کوشن یا پنکک مایع

مزایای استفاده از پنکک مایع

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از پنکک مایع یا کوشن استفاده راحت و آسان این محصول بوده که آن را به محصولی خاص و پرطرفدار تبدیل کرده است. سایر مزایای استفاده از کوشن در زیر شرح داده شده است:

  • سبک بودن روی پوست
  • پوشش‌دهی بالا
  • استفاده سریع و راحت
  • حاوی ویتامین، ضد آفتاب، پرایمر، مرطوب‌کننده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *